Ruch LGB(T) w przeszłości wiele razy przyczyniał się do cierpień transseksualistów i interseksualistów!

Cała ta afera z Bartkiem/Zosią jest atakiem personalnym na panią Zofię Klepacką, która nie jest fachowcem i wypowiadała się, jako osoba prywatna! Nie ma ona nic wspólnego z cała sprawą, bo od tego są seksuolodzy i biolodzy behawioralni.w internecie każdy może sobie pisać co chce. Nie ma dowodów na to, że specjaliści jednoznacznie stwierdzili transseksualizm u tego dziecka, jest tylko publiczna wypowiedź jakiegoś seksuologa. Aby stwierdzić transseksualizm należy przeprowadzić dłuższą obserwację – czasami wieloletnią, gdyż wiele zaburzeń psychoseksualnych daje podobne symptomy. Z wynikami ekspertyzy idzie się do sądu i to sąd orzeka o konieczności zmiany płci. Nikt nie przedstawił takiego materiału dowodowego, więc zachodzi uzasadnione podejrzenie że może chodzić o manipulację i dezinformacje szerzone przez LGB(T). Transseksualizm i interseksualizm powinny być wykluczone z LGB(T), ponieważ nie są to zaburzenia psychoseksualne, tylko wady genetyczne: https://pl.wikipedia.org/wiki/LGB(T)

„LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do całości. Do grupy osób transpłciowych wlicza się również osoby transseksualne. [….] Inicjatywy LGBT lub GLBT nie zostały zaakceptowane przez wszystkich, których dotyczą. Na przykład niektórzy twierdzą, że kwestie trans nie są takie same jak u lesbijek, gejów i osób biseksualnych (LGB).”

„Mama czyta”, „zapewne”… – jaki wyrok w sprawie sądowej wydałbyś/ wydałabyś na podstawie takich „dowodów”? A może byś zechciał/ ła najpierw mieć opinie fachowców na swoim biurku?  Jak byś postąpił/ła w sprawie o zniesławienie, którą założyłaby pani Zofia Klepacka za rozpowszechnianie takich informacji na jej temat w związku z tą konkretną sprawą? Potrafiłbyś/potrafiłabyś wskazać na KONKRETNE wypowiedzi tej osoby, czy teraz potrafisz? Skoro dysponujesz „dowodami”: „Mama czyta”, „zapewne” … i na tej podstawie, jako prawnik w tym przypadku pozytywnie oceniasz materiał dowodowy, to pozostaje mi odesłać was do naukowego wykładu prawnika, który specjalizuje się w sprawach związanych z pomaganiem osobom transseksualnym i interseksualnym [to jest fachowiec od pomagania a nie LGB(T)] – 2 wykład, który odbył się na Uniwersytecie w Poznaniu, na wydziale biologii behawioralnej związanej z seksualnością człowieka. On wam wyjaśni, jakie procedury powinny zostać spełnione, móc posiadać dowody i uczciwie rozpowszechniać tego typu informacje:

https://drive.google.com/open?id=1ManBV25MLP9CYM4MacRBkdv5DOH2kkuf

Tutaj nie chodzi o uczucia, to znaczy jakieś zachcianki, tylko o to, czy nastąpiły błędy rozwojowe i w męskim ciele wykształcił się kobiecy mózg, lub odwrotnie. Osoby interseksualne były dawniej nazywane hermafrodytami – czyli są to osobnicy posiadający cechy obu płci, ale to od płci mózgowej zależy czy są mężczyznami czy kobietami. Osoby transseksualne, według nowej nazwy naukowej: transpłciowe mogą być w zasadzie zakwalifikowane jako osoby interseksualne z tą różnicą że te pierwsze oprócz określonej, lub nie, płci mózgowej posiadają jeszcze zewnętrzne cechy męskie i żeńskie. Np. osoba interseksualna (hermafrodyta) może posiadać męskie ciało, penisa a wewnątrz ciała dodatkowo jajniki. Jednak to płeć mózgowa określa czy jest mężczyzną czy kobietą, a nie przewaga męskich lub żeńskich cech fenotypowych!

Osoba transseksualna posiada ciało kobiety lub mężczyzny, natomiast mózg, który nie pasuje do tego fenotypu. Tak więc osoba z ciałem kobiety może mieć mózg mężczyzny i vice versa. W przypadku osób interseksualnych, jak i transseksualnych mamy do czynienia z wadami genetycznymi, co dodatkowo dowodzi, że płeć człowieka jest determinowana genetycznie! Warto też podkreślić, że zarówno osoba interseksualna, jak i transseksualna o określonej płci mózgowej: męskiej lub żeńskiej może być osobą heteroseksualną lub homoseksualną, co jest dowodem na to, że homoseksualizm nie jest determinowany genetycznie, tylko jest wynikiem wychowania w określonym środowisku. A więc nie chodzi jedynie o uczucia, widzi-mi-się, orientacje seksualną, tylko o GENETYKĘ. Polecam ten wykład:

I ten artykuł:

„Bartek/ Zosia” – Dziecko interseksualne, transseksualne czy chodzi o propagandę zwolenników kultury gender/ LGBT+?

Na filmie można zobaczyć jak LGBT przyczyniało się w przeszłości do cierpień transseksualistów i interseksualistów. Do tej pory szerzą pseudonaukową tzw. kulturę gender, więc jako szarlatani są całkowicie niewiarygodni!

#lgbt #gender #transseksualizm #nauka #pseudonauka #interseksualizm #zielonagora