Co to znaczy że jako człowiek jestes dynamiczny i dlaczego to jest takim wymogiem dla #rozowepaski?
Już tłumaczę. Dziewczyny niestety mają bardzo nudne życia – Instagram, czasem psiapsie na kawce czy piwku lub koncercik + ewentualnie praca na stażu/studia. Dlatego mężczyznę postrzegają jako furtkę do przygód. Przygody może zapewnić tylko dynamiczniak.

No dobrze, ale jakie są cechy człowieka dynamicznego? Otóż jest to gość do 40 roku życia (tak, od czterdziestki zaczyna być statyczny i już taki zostaje w wyniku znudzenia i chęci zaznania spokoju), który jest energiczny, narwany, dziarski, ma wyjebane na konwenanse, nie boi się przeklnąć i czy rzucić niewybrednym komentarzem. Myśli w biegu, uprawia sport (czym wyrabia swój znak firmowy – kaloryfer), ma kumpli i kilka hobby (jedno czy dwa zajęcia to za mało). Ciągle stawia sobie nowe wyzwania i doznaje ekstremalnych doznań, co jest przedmiotem do przechwalania się dziewczyn między sobą.

Dlatego kobieta zawsze wybierze dynamiczniaka (nawet z gorszą mordą czy płacą) niźli wykształconego czy dobrze zarabiającego ciepłego klucha. Rozumiecie, locha ma się czuć przy Was jakby przeżywała przygodę, trzeba ją ciągle sobą interesować, wtedy dopiero macie gwarancję jej rozchylonych nóg co noc.
#przegryw #wyklady #nauka #sex #zwiazki #mezczyzna